СПОВ
Савез пчеларских организација Војводине

Нови Сад, Руменачка 110а spovnovisad@gmail.com

PRIZNANJA SPOV-a za 2012. godinu



Датум објављивања вести:
184 views

spov-logoNa XX sednici IO Saveza pčelarskih organizacija Vojvodine održane  15.03.2013. godine.
u tački 3 doneta je ODLUKA o dopini spiska   priznanj SPOV-a. za 2012. godinu.

spov-logo

 

 

 

 

 

 

 

 

Na XX sednici IO Saveza pčelarskih organizacija Vojvodine održane 15.03.2013.godine u tački 3 doneta je ODLUKA o dodeli  priznanj SPOV-a  za 2012. godinu. Dopunjen je spisak PRIZNANJA koji je na predlog komisije usvojio IO na svojoj sednici održanoj  29.12.2012. g.

Konačan spisak PRIZNANJA SPOV-a za 2012. godinu  je:

     

    1.  ZAHVALNICA
1.  MILJKO VASILJEVIĆ, UP „Vrbas“, Vrbas
2.  ĆUKALOVIĆ NEBOJŠA, UP „Roj“, Inđija
3.  DRAŽEN MASLIĆ, UP „Roj“, Inđija
4.  PAL NOVIČ, UP „Dunav“ Apatin
5.  PREDRAG PROTIĆ, UP „Irig“, Irig
6.  ŽARKO ŽIVANOVIĆ, Muzej pčelarstva, Sremski Karlovci
7.  DRAGOSLAV BUGARSKI, UP „Tisa“, Bečej
8.  JOŠKA BARTUŠ, UP „Pčela“, Subotica
9.  SLAVIŠA DABIŽLJEVIĆ, novinar TV „Panonija“, Novi Sad
10. INSTITUT ZA PČELARSTVO, Gedele, Mađarska
11. dr ZORAN STANIMIROVIĆ, Fakultet veterinarske medecine, Beograd
12. dr MIĆA MLADENOVIĆ, Poljoprivredni fakultet, Zemun
13. dr VLADIMIR MIKLIČ ,Institut za ratarstvo i povrtarstvo, Novi Sad
14. dr ANA MARJANOVIĆ-JEROLEMA, Institut za ratarstvo i povrtarstvo, Novi Sad
15. dr DRAGAN GLAMOČIĆ, Poljoprivredni fakultet, Novi Sad
16. BOBAN ORELJ, Sekretarijat za poljoprivredu vodoprivredu i šumarstvo Vlade Vojvodine, Novi sad
17.  MILORAD GAKOVIĆ, Pčelarska udruga „Cornacum“, Vukovar
18. ZVONIMIR PAJNIĆ, Županijski savez pčelara Osječko-baranjske županije, Osijek
19.  DALIBOR AĆIMOVIĆ, Pčelarska udruga „Baranja“, Beli Manastir
20. CASIAN BREBU, Predsednik Asocijacije pčelara temišvarskog okruga, Rumunija
21.  CRISTIAN CIOBANAS, Predsednik udruženja pčelara, Temišvara, Rumunija
22. VASILE CADARIU Predsednik opštine Điroda (Ghiroda) , Temišvar, Rumunija
23. DAN CIUBLIA, Direktor firme pčelarske opreme i pčelinjih proizvoda u Temišvaru, Rumunija
 

     2.  POHVALNICA
1.  RADOVAN RISTOVIĆ, UP „Starčevo“, Starčevo
2.  RADIVOJE MILJIĆ, UP „Vrbas“, Vrbas
3.  SLAVKO MATVIŠEN, UP „Roj“, Inđija
4.  NIKOLA RADOŠEVIĆ, UP „Nikola Mileusnić“, Ruma
5.  IŠTVAN NEMEŠ, Udruženje pčelara „Tamaško Jožef“ Bogojevo


    3.  ZLATNA ZNAČKA „ZASLUŽNI PČELAR“
1. JOŽEF AGARDI, UP „Pčela“, Subotica
2. MILORAD MASTILOVIĆ, UP „Avram Maksimović“, Sombor
3. NEDELJKO STEVANOVIĆ, UP „Jovan Živanović“, Sremska Mitrovica
4. STOJAN ANĐELKOVIĆ, UP „Sigeti Šandor“, Temerin
5. SLOBODAN ARSENOVIĆ, UP „Šid“, Šid
6. PAVEL HOLIK, UP „Kovačica“, Kovačica
7. LASLO LUKAČ, Udruženje pčelara „Tisa“, Bečej
8. MIRKO SPASOJEVIĆ, UP „Bačka Topola“, Bačka Topola

4.  POVELJA SAVEZA PČELARSKI ORGANIZACIJA VOJVODINE
1.    Opština Ruma, na predlog UP „Nikola Mileusnić“ u Rumi

IO SPOV-a

[ssba]

Коментари

Comments are closed.

EnglishFrançaisDeutschMagyarRomânăРусскийСрпски језик
Izrada sajta Tirien